رویداد صِت با تمرکز بر نور، تصویر و موسیقی الکترونیک

سیامک
سیامک
موسیقی الکترونیک رویداد صت تیوال عطا ابتکار فستیوال صت

از 4 تا 8 مرداد با تمرکز بر نور، تصویر و موسیقی الکترونیک

رویداد هنری «صِت» برگزار میشود


[author title=”” image=”http://”]مجموعه هنری «صِت» که در سال‌های گذشته با تمرکز بر صدا و تصویر، رویدادهای مختلفی را برگزار کرده حالا اتفاق مهم و بزرگی را با همکاری فستیوال موسیقی الکترونیک CTM آلمان رقم خواهد زد. موسیقی و هنر تجربیِ صتِ تهران، دوره‌ی چهارم خود را به تبادل هنری میان تهران و برلین اختصاص داده است. این رویداد ۵ روزه با نام SET X CTM از تاریخ ۴ تا ۸ مرداد برگزار خواهد شد.[/author]
این بار همه چیز تنها به اجرای صدا و تصویر ختم نخواهد شد و قرار است به اشکال متفاوت در مکان‌‌های مختلف و متناسب با محتوای ارائه شده برگزار شود. هر روز یک هنرمند در گالری امکان مهمان پروژه سِدا می‌شود؛ با تعدادی از علاقه‌مندان دیدار خواهد کرد و در رابطه با تجربیاتش گپ و گفتی شکل می‌ گیرد. در دو روز اول برج آزادی میزبان شش اجرا در دو سانس خواهد بود و علاقه مندان می توانند با تهیه یک بلیت هر سه اجرا را ببینند. روز سوم دو پرفورمنس در سالن تئاتر مستقل برگزار می‌شود و همچنین روز آخر هم برگزار کنندگان ایرانی و آلمانی در موزه موسیقی از تجاربشان صحبت می‌کنند.
همکاری دو فستیوال در سال ۲۰۱۶ به واسطه‌ی حمایت از پروژه‌ی Sacred Horror in Design آغاز شد. پروژه‌ای که هنرمند ایرانی [button color=”red” size=”small” link=”https://owrsi.com/sote/” icon=”” target=”false”]Sote[/button] (عطا ابتکار) که از سرشناس ترین هنرمندان موسیقی الکترونیک ایرانی در جهان است و هنرمند مقیم برلین Tarrik Barri را در کنار هم قرار داد. نکته جالب این که تاریک بری سابقه همکاری با تام یورک (ردیوهد) و نیکولاس جار را در کارنامه دارد. حالا با حمایت مالی چند موسسه، دو اثر جدید با همکاری هنرمندان دو شهر اجرا خواهد شد: پروژه ی مشترک بین دوئت ایرانی [button color=”red” size=”small” link=”https://owrsi.com/9t-antiope/” icon=”” target=”false”]9T Antiope[/button] به همراه فیلمساز و ویدئو آرتیست مطرح آلمانی «راینر کولبرگر» شکل می گیرد. همچنین دیدار موسیقیدان الکترونیک ساکن برلین «ربیع بعینی» با آنسامبل آکوستیک پویا پورامین آهنگساز و نوازنده ایرانی انجام می‌ شود.
The Sacred Horror In Design که ستایش بسیاری از منتقدان را برانگیخته برای اولین بار در تهران اجرا خواهد شد. در این ۵ روز برای اولین بار Monolake موسیقیدان الکترونیک پیشرو در زمینه‌ی موسیقی کامپیوتر و یکی از دو عضو اولیه و اصلی تیم برنامه‌نویسی و راه‌اندازی نرم افزار Ableton Live، اثر جدید خود را اجرا خواهد کرد.
رژین شرفی و [button color=”red” size=”small” link=”https://owrsi.com/mhz-%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF-%D8%AD-%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B9%DB%8C/” icon=”” target=”false”]mHz[/button] آثار جدید خود را برای اولین بار ارائه می کنند و [button color=”red” size=”small” link=”https://owrsi.com/umchunga-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%A7-%D9%BE%D9%88%D8%B1%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%85%DB%8C/” icon=”” target=”true”]Umchunga[/button] ، [button color=”red” size=”small” link=”https://owrsi.com/%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%DB%B2-%D9%86%D9%81%D8%B1%D9%87-temp-illusion-%D8%A8%D9%87%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D9%86%D8%AC%D9%81%DB%8C-%D9%88-%D8%B4%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B8%D8%A7/” icon=”” target=”false”]Temp-Illusion[/button] و امیربهادر اشرف‌زاده از نام های آشنا برای دنبال کنندگان صت با کارهای جدید به این رویداد باز می گردند.
لازم به ذکر است علاقه‌مندان می توانند برای تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند.

[button color=”red” size=”small” link=”https://www.tiwall.com/music/set-ruz1″ icon=”” target=”false”]تهیه بلیت روز اول رویداد[/button] [button color=”red” size=”small” link=”https://www.tiwall.com/store/set-ruz2″ icon=”” target=”false”]تهیه بلیت روز دوم رویداد[/button] [button color=”red” size=”small” link=”https://www.tiwall.com/store/set-ruz3″ icon=”” target=”false”]تهیه بلیت روز سوم رویداد[/button]

فستیوال صت رویداد موسیقی الکترونیکی
 

Thursday, July 26th Friday, July 27th Saturday, July 28th Sunday, July 29th Monday, July 30th
Venue Azadi Concert Hall Azadi Concert Hall Tehran Independent Theatre
Act 1 mHz
(A/V)
Temp-Illusion
+
Amir B. Ash
(A/V)
Rojin Sharafi
Act 2 Umchunga 9T Antiope
+
Rainer Kohlberger
(A/V)
Rabih Beaini
+
Pouya Pouramin Ensemble
Act 3 Sote
+
Tarik Barri (A/V)
Monolake Live
Workshop @ Emkan Gallery Rainer Kohlberger Tarik Barri Robert Henke Rabih Beaini
Talk @ Music Museum 9T Antiope + Rainer Kohlberger
Jan Rohlf (CTM)
Shahin Entezami (SET)
SET X CTM Panel
(Jan-Rabih-Siavash-Amir-Saba Alizadeh(Moderator))
در ادامه بخوانید