یکشنبه , ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
صفحه اصلی » فیلم کوتاه » Lucette Braune – Through You

Lucette Braune – Through You

(Lucette Braune – Through You (8 mins

هاله عبارت است از نوعی تشعشع مغناطیسی لطیف که زاییده نیروهای اتریک و سایر میدان های انرژی است. میدانى است تشعشعاتى ، متشکل از انرژى،ماده،آگاهى که به صورت لایه هایى مغناطیسى اطراف هر موجودى احساس و دیده میشود!
هاله ها رنگهاى مخصوص به خود را دارند که با توجه به افکار ، احساسات ، رفتار و روحیات افراد تغییر میکنند .
امروزه از نوع رنگ و حالتهاى هاله در افراد، استفاده هاى پزشکى نیز میشود به طورى که اختلال در سطح روان یا فیزیک فرد رنگ کل هاله یا قسمتى از آن را تغییر میدهد .
انیمیشن هشت دقیقه ای THROUGH YOU ساخته Lucette Braune به خوبى ایجاد رابطه و بوجود آمدن احساس آنى بین افراد ، به واسطه هاله آنها را به تصویر میکشد. دختر و پسرى که تقریبا هاله های همرنگ ( لیمویى،فسفرى) دارند با هم برخورد میکنند و به طور ناخودآگاه جذب یکدیگر میشوند و بعد از تلاقى هاله ها و ایجاد رابطه هاله هر دو آنها به رنگ عشق (قرمز) تغییر میکند .

آرا و نظرات “ژیل دلوز” فیلسوف فرانسوى پ.ن انیمیشن Through you : هنر عرصه تخیل و مرز شکنى و ایجاد فضایى براى مطرح کردن فرضیه هاى علمى و فلسفى است ، ژیل دلوز معتقد است که بهترین پل ارتباطى بین علم ، فلسفه ، عرفان و دیگر نظریه هاى مختلف ، هنر است . تنها شاخه اى که نمیتوان و الزاما نباید با علم و فلسفه و دین و عرفان براى بیان موضوعات مختلف، دست و پایش را بست و محدود کرد “هنر” است . بحث هاله ها نیز در تحلیل و نقد انیمیشن مورد نظر صرفا مطرح شده و اثبات و یا کاوش و تحقیق دقیق در مورد هاله ها یا دیگر پدیده هایى که در نقد و تحلیل انیمیشن یا فیلم کوتاه معرفى یا مطرح میشود به عهده محققان و مخاطبین میباشد.

لینک زیر اطلاعات بیشتری در مورد متد ثبت هاله Kirlian photography را در اختیار شما قرار میدهد.
Kirlian Photography

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *