شنبه , ۲۷ مهر ۱۳۹۸
صفحه اصلی » بلاگ » کارگاهِ «کار را شروع کنیم، کار را تمام کنیم» | شیراز

کارگاهِ «کار را شروع کنیم، کار را تمام کنیم» | شیراز

من مارال اشگواری متولد تیرماه ۶٢ هستم. از سال ٨١ (همزمان با ورود به دانشگاه) تا سال ٩٠ دررشتۀ حسابدارى و مدیریت مالى براى کارخانه‌هاى صنعتى کار کردم. از زمستان ٩٠ با پروژۀ «برکه» وارد فضاى هنر شدم. پاییز ٩١ با شروع تولید آلبوم موسیقى  گروه «کماکان»، راه کاملاً تغییر کرد و دغدغۀ اصلی‌ام فعالیت در پروژه‌هاى هنرى شد که به فرهنگ از راهى (هر چند باریک) وصل مى‌شوند. در این مسیر، گستردگی تعامل با هنرمندان در پروژه‌ها و اقلیم‌های مختلف موجب شد تا به چگونگی پیمودن راه‌ها برای اجرایی شدن و تمام کردن پروژه‌ها فکر کنم.

این کارگاه هم یکى از آن راه‌هاست. اینکه ما بتوانیم کنار هم از پروژه‌هاى هنرى و فرهنگى خود حرف بزنیم و در واقع تجربه‌های‌مان را با هم در یک برنامۀ فشرده دو روزه به اشتراک بگذاریم.

در این دو روز، از راه‌هاى ساده و عملى براى انتخاب پروژه، برنامه‌ریزى مالى و زمانى، انتخاب اعضاى تیم، رفتار ما در پروژه، و در نهایت  طراحى اجرایی شدن یک پروژه، گفتگو خواهیم کرد.

براى اینکه کارگاه مؤثرتر باشد. تعداد ما محدود خواهد بود.

ثبت نام از طریق تکمیل فرم درخواست آغاز مى‌شود و تا ٧ مهر ادامه دارد. بعد از مطالعۀ فرم‌ها و اطلاعات، روز ١٠ مهر با شما از طریق ایمیل تماس می‌گیریم. از روز ١٠ مهر تا ١۵ مهر براى ثبت نام نهایی زمان خواهیم داشت و ١٨ و ١٩ مهر در نمایشگاه نشیمن (شیراز) کارگاه را از ساعت ۴ تا ٨ شب در قالب «دو روزه هاى دیزاین نشیمن» برگزار خواهیم کرد.

گالرى «موتورخونه» حامى این کارگاه و حامى یکى از شرکت کنندگان براى پرداخت شهریه شرکت در این کارگاه خواهد بود.

شهریۀ این کارگاه ١،۵٠٠،٠٠٠ تومان است. برای اطلاعات بیشر به واتساپِ این شماره پیام دهید: ۰۹۱۷۳۱۰۶۵۰۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *