جمعه , ۴ بهمن ۱۳۹۸
صفحه اصلی » اختصاصی اورسی » یلدا با پادکست بمرانی
پادکست شب یلدا بمرانی

یلدا با پادکست بمرانی

 

گروه موسیقی “بمرانی” که پس از ارائه آخرین آلبوم خود با عنوان “مخرج مشترک” و رونمایی آن در تهران، شیراز، اصفهان و رشت اقدام به برگزاری کنسرت مخرج مشترک کرده بود، این بار با ارائه پادکست “شب یلدا”، این شب را با مخاطبینش همراه شد. این پادکست نخستین اثر گروه است که از مرحله ضبط تا آمادگی برای انتشار در “استودیو بمرانی” انجام شده است.
بهزاد عمرانی، خواننده گروه بمرانی در مورد فعالیت های این روزهای گروه گفت:” روزهای نسبتا شلوغی را پشت سر میگذاریم. روند تولید آلبوم بعدی شروع شده و تعدادی از قطعات مراحل نهایی قبل از ضبط را می گذرانند. پادکست بمرانی را هم از حدود ۱ ماه پیش تولید کردیم و قصد داشتیم بتوانیم این شب را به شکلی در کنار مخاطبینمان باشیم. این قطعه برای ما یک تجربه جدید بود. چرا که برای اولین بار در استودیو خودمان کار ضبط و میکس و مستر قطعه ای را انجام دادیم. البته کاوه عابدین هم همراه ما شد و از تجربه او هم استفاده کردیم. امیدواریم بتوانیم این کار را برای قطعات بعدی نیز انجام دهیم.” او همچنین اضافه کرد:”کارهای تولید آلبوم بعدی طبق زمان بندی پیش میرود و امیدواریم تا خرداد سال آینده آلبوم بعدی را منتشر کنیم. علاوه بر کارهای آلبوم بعدی، خودمان را برای رویدادهای دیگری نیز آماده می کنیم. به عنوان مثال در حدود سه هفته دیگر در بخش تلفیقی جشنواره موسیقی فجر و تا آخر بهمن ماه نیز در شیراز اجرا خواهیم داشت.”

 

 

۲ نظر

  1. پالت کافی شاپ می زنه ، بمرانی استودیو ، پس فردا رسولف شعبه ٢ صدا سیمارو هم رونمایی می کنه بعدم یه وزارت ارشاد می زنه ، بعد همه می شنیم دور هم ازین آهنگای پربار می شنویم ،

  2. این گروه بمرانی یا خیلی رادیو چهرازی گوش دادن یا تو خواب رادیو چهرازی رو ملاقات کردن،
    کپی کاری در این حد تابلو آخه …(:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *