شنبه , ۲۳ آذر ۱۳۹۸
صفحه اصلی » موسیقی » ترانه Losing My Religion – گروه آر ای ام

ترانه Losing My Religion – گروه آر ای ام

دوستت‌‌ دارم‌‌ های امروزی، تیغی‌‌ ست دو لبه، یا محبوب را به سمتِ شانه‌‌ های ما می لغزاند یا او را به این نتیجه می رساند که قدِ این جمله از دهان ما برای عشق او کم است.

وقتی که عشق پنهان در قلب ما، از دریچه‌‌ ی نگاه به سمت معشوق جاری می شود، کاش او این نگاه را بخواند!

وقتی دست‌‌ هایمان پلی ست، از قلب‌ من به او، کاش قلب مرا بخواند!

وقتی فراتر از غرور و خودشیفتگی، تلفیقِ تمام احساسات و کنش‌‌ های بیولوژیکِ گونه‌‌ ای به نام انسان، دوستت‌‌ دارمی می شود که بر زبان آورده است، کاش عمقِ این صدا را بشنود!

و کاش گمان نبرد کوچک‌‌ تر از دوست‌‌ داشتنش هستم، باور کند هم‌‌ قدِ هم هستیم، چرا که انسان‌‌ های کوچک هرگز عاشق نمی شوند.
.
اگر کسی را دوست دارید به او بگویید، حتی اگر دوستتان نداشته باشد، چرا که اگر قرار باشد در هر صورت او را ببازید، بهتر است بداند کسی در جایی از زندگی دوستش داشته است. با پرتاب “دوستت دارم” یک مینِ احساسی در او بکارید، شاید روزی ماورای این‌‌ روزها، منفجر شود.

زیرنویس ویدیو و متن از کانال هرموت

ضرب المثل Losing My Religion در جنوب آمریکا به معنی از دست دادن طاقت یا به عنوان جان به لب رسیدن به کار می رود. آر ای ام (R.E.M) گروه بسیار موفق آلترناتیو راک از جورجیا در آمریکا می باشد که اوایل دهه هشتاد شکل گرفت. موسیقی گروه یادآور گاراژ راک دهه شصت است. مایکل استایپ رهبر و خواننده گروه آر ای ام ، علاوه بر نوشتن ترانه ها، اکثر ویدیوهای گروه را نیز کارگردانی می کند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *