دوشنبه , ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
صفحه اصلی » آرتیست ها » احوالات شخصی هفتم – یاسمن مشهوری
احوالات شخصی یاسمن مشهوری

احوالات شخصی هفتم – یاسمن مشهوری

قطعه شماره ۶ از آلبوم ۳۸۳۱ – یاسمن مشهوری به نام اُرسی را گوش می کنیم . این آلبوم پنجشنبه همین هفته در قالب هفتمین مجموعه از احوالات شخصی منتشر می شود.

آلبوم هفتم و هشتم  احوالات شخصی شامل رونمایی آلبوم ۳۸۳۱ – یاسمن مشهوری و آلبوم وقتی، جایی ، حسین کمانی هست. قبل از این در کانال تلگرام به معرفی آلبوم ها و ویدئوهای پیشین احوالات شخصی پرداخته بودیم . هنرمندانی مثل سهیل پیغمبری ، رسول پورسنگری ، سپیده مشکی ، سیاوش روشن ، یاسمین شاه حسینی و مهرداد مهدی .

مگو – قسمت سوم ( Untold – Part 3 )

یاسمن مشهوری در این آلبوم سازهای مختلفی مثل فلوت ریکوردر و ویولن و آکاردئون را می نوازد و دوستانش در کوارتت زهی آچهار در قطعاتی با او همکاری کرده اند .

آدرس محل برگزاری رونمایی آلبوم : کریمخان زند، خیابان نجات اللهی(ویلا) خیابان سپند شرقی، پلاک ۲۰، ساختمان ۳۲ مجموعه ی لاجوردی .

در توضیح مجموعه‌ی «احوالات شخصی» آمده است که:

مجموعه‌ ای ست که در قالب سی‌ دی‌ های مستقل منتشر می‌ شود . هنرمندان این مجموعه تک‌ نوازان یا آهنگسازان انتخاب‌ شده‌ای هستند که در مقابل یک سفارش سهل و ممتنع  قرار گرفته‌اند ؛ سفارشی با گستره‌ی:  هیچ آدابی و ترتیبی مجوی … . در واقع تهیه‌ی اثری که شخصی‌ ترین بیان موسیقیایی‌ شان در آن باشد و سلیقه‌ی عمیق درونی‌شان بدون توجه به خواسته‌ های مخاطب مثالی یا تخیلی‌ شان ، در آن نمایان شود.

۲ نظر

  1. عذر میخوام ساعت رونمایی رو نفرمودید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *