پنج شنبه , ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
صفحه اصلی » اختصاصی اورسی » گروه Crows In The Rain

گروه Crows In The Rain

گروه کلاغ ها در باران ( Crows In The Rain )، در پاییز ١٣٩٣ با حضور حامد و مسیح تشکیل شد. ایده ی اولیه تشکیل گروه Crows In The Rain  از یک بداهه نوازی اتفاقی و ناگهانی شروع شد، پاییز همان سال، در یک روز بارانی وقتی که کلاغ ها دور تا دور خانه پرواز میکردند این اسم برای گروه انتخاب شد.

در دوره شش ماهه(پاییز و زمستان) ، ٣ تِرک از کلاغ ها پخش شد و بعد از آن تا تابستان ٩۴ در سکوت باقی ماندند. در این مدت با نوازنده های مختلفی برای عضویت و همکاری کار کردند که در نهایت، مهرناز (ویالن سل) و الناز (آوا) کاملا با گروه هماهنگ بودند به گروه ملحق شدند.

در این یک سال و چند ماهه “کلاغ ها در باران” در سبک های پست راک ، اینسترومنتال راک ، امبینت کار کرده است. تا اینکه اولین آلبوم خودشان را در بهمن ١٣٩۴ منتشر کردند. آلبوم تحت عنوان  (You Are Dying In My Arms (the frozen last gasps به صورت رایگان منتشر شده است و برای تهیه ی آلبوم فیزیکی میتوان از طریق تماس مستقیم با اینستاگرام گروه کپی اورجینال این آلبوم را تهیه کرد.

لینک دانلود آلبوم اول کلاغ ها در باران

آرت ورک آلبوم گروه Crwos In The Rain

از زبان خودشان میشنویم :

ما هیچ اصراری برای اینکه سبک پست راک کار کنیم نداشتیم و صرفا این سبک وسیله‌ای برای بروز این احساس بوده. همیشه سعی کرده‌ایم از شعار و حاشیه‌ی موزیک دور باشیم و امیدوار هستیم که بتونیم خودمون رو در موسیقی صادقانه و خالص ابراز کنیم و ساده باشیم. واسطه ای باشیم برای انتقال این مفهوم که ؛ موسیقی رو نه‌تنها میشه شنید، بلکه میشه لمس نمود و زندگی کرد.

۴ نظر

 1. سلام
  فایل زیپ دانلود میشه ولی ظاهرن مشکل داره و باز نمیشه

 2. بنده بی صبرانه منتظرم که آلبوم دوم این گروه منتشر بشه و امیدوارم جزو اولین نفرهایی باشم که آلبوم رو خریداری میکنه ….برای توصیف و شرح این آلبوم صفتی موجود نیست .تنها می توان گفت که شما با بستن چشم های خود هنگام گوش دادن به نوا های شیرین این آلبوم ,وارد دنیای اصلی خود و باورهایتان می شوید.من واقعا از نوازندگان این آلبوم کمال تشکر را دارم.

 3. من احساس میکنم ایرانیها استعداد خوبی تو سبک Post-rock دارند ولی متاسفانه معدود گروههایی هستند که تو این سبک کار میکنن. Across the wave – False Horizon – Rusted Doors – Crows In The Rain و شاید دو سه تا باند دیگه. امیدوارم با جدیت به کارتون ادامه بدید و هر روز پیشرفت کنید.
  البته یکی از سبکهایی که ایرانیها توش فوق العاده هستن زیر مجموعه های Doom Metal هست
  Funeral Doom ———- 1000 Funeral
  Atmospheric Melodic Death Doom Metal ————- Slumber, AtomA
  که کاش بیشتر روش کار بشه .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *